PT 150 VIP Turnike Sistemi

PT 150 VIP Turnike Sistemi

Kontrol / Çalışma Voltajı : 24VDC +-  

Güç Tüketimi : 30W 

Gövde : Paslanmaz çelik gövde 

Çalışma Sıcaklığı : – 10° C – + 50° C 

Boyutlar : 156x256x1055 mm 

Kol Uzunluğu : 835 mm 

Ağırlık : 40 kg 

Kilitleme : 24 V özel dişli mekanizmalı selenoid ile 

Kontrol : 24 V özel programlanabilir kontrol ünitesi 

Yer Bağlantısı : Özel yer bağlantısı kaidesi ile kolay ve basit montaj.

PT 150 VIP TURNİKE SİSTEMİ

PT 150 VIP Turnike VIP ve engelli geçişler için tasarlanmış özel bir modeldir. 90 cm kanat boyu olan VIP Turnike bir çok alanda çok amaçlı olarak kullanılabilir.Kanat boyu kullanılacak alana göre ayarlanabilen VIP Turnike normal bir engelli aracı, bebek arabaları yük ve eşya geçişleri içinde idealdir. PT 150 VIP Turnike motorlu olarak üretilir. Motor sayesinde kanat çift taraflı olarak kapı şeklinde açılıp kapanabilir.VIP Turnikeyi her türlü Access kontrol paneline bağlayabilir bu sayede geçiş kontrol sistemide yapabilirsiniz. Ayrıca PT 150 VIP Turnikeyi kumandalı turnike ve butonlu turnike olarakta kullanabilirsiniz.

Engelli turnikesi olarakta adlandırılan PT 150 VIP Turnike genellikle üç kollu turnikelerin yanında direk geçişlerin yapılması için tercih edilir. Ana gövdesi paslanmaz çelikten üretilen turnike kanatları Pleksi malzemeden üretilir .Pleksi üzerine şirket logosu veya çeşitli uyarılar yazan çıkartmalar yapıştırılabilir. Kanat komut verildiğinde her iki yöne 90 derece açılır yaklaşık 15 sn ( bu zaman ayarlanabilir ) açık kaldıktan sonra tekrar kendi kendine kapanır ve kilitler. Tekrar komut gelene kadar kendisini kilitli tutar ve izinsiz geçişleri önler.

PT 150 VIP Turnike elektrikler kesildiğinde her iki tarafa serbest geçiş için kanatlar açılmış şekilde bekler. Turnikeyi bir akü veya jeneratör ile destekleyebilirsiniz. VIP Turnike sistemi çelik dübel veya çelik saplamalarla yere sağlam bir şekilde sabitlenir. Darbe ve çarpmalara karşı korunaklıdır. Turnikelerden geçiş esnasında kanatlar kapanmadan temas olursa turnike sistemi bu durumu algılayarak kat kendisini geri çeker. Buna bağlı olarak hem sistem zorlanmamış olur hemde kanat karşısındaki kişilere zarar verilmemiş olur. PT 150 Turnike sisteminin Cam kanat turnike olan modelleride vardır.Pleksi yerine cam kanat kullanılarak biraz daha şık bir görüntü elde edebilrsiniz.

PT 150 VIP Turnike yi cisimden yansımalı fotosel ilede kullanabilirsiniz. Bu fotosel turnikenin motor mekanizmasına enteğre edilir. Turnike belirli mesefaden kişiyi gördüğünde kendiliğinden açılır ve geçiş izini verir. Örneğin yemekhane turnikesi olarak kullanacaksanız bu özellik oldukça faydalıdır. Yemek alan kişi elleri dolu olacağından yemekhane çıkışlarında bu özellik tamda ihtiyacı karşılamaktadır. Girişlerin kontrollü çıkışların serbest olduğu alanlarda da bu özellik oldukça fazla kullanılabilir.

Betaper Geçiş kontrol sistemler doğru ve faydalı turnike sistemleri çözümleri ile her zaman yanınızda olacaktır.


Turnike Sistemleri - Turnike Modelleri