PT 80 Bel Tipi Turnike Sistemi

PT 80 Yaprak Turnike Sistemi

• Nikel kaplama gövde ve kapı 

• Elle açılıp kendiliğinden geri kapanma 

• Tek yön kontrol 

• Pleksi kapı levhası üzerine kullanım amacına uygun işaret (Özürlü/dur işareti gibi) 

• Şık tasarım 

• 10 kg

PT 80 Bel Tipi Turnike Sistemi

PT 80 Bel Tipi Serbest Geçiş Turnike Sistemi nikel kaplama veya komple paslanmaz çelikten üretilebilir. PT 80 Bel Tipi Serbest Geçiş Turnike Sistemi diğer bel tipi turnikeler veya boy tipi turnikeler gibi motorlu veya elektronik değildir. Tam tersine manuel itme gücü ile çalışmaktadır.

Tek yön geçiş için tasarlanmış serbest geçiş turnikesi genellikle market, fuar alanları vb. yerlerde veya sadece girişlerin yada çıkışların serbest olduğu alanlarda kullanılır. Yaylı bir yapıya sahip olan Swg Turnike sistemleri kapı gibidir.Açıldığında tekrar kendiliğinden kapanarak kanat eski yerini alır.

Kanat boyu 90 cm -1 mt ye kadar üretilebilen PT 80 Bel Tipi Serbest Geçiş Turnike Sistemleri bir dikme ayak üzerinde durur. Yere sağlam oturması için montaj aparatı vardır ve dört adet çelik dübel yada saplama ile yere monte edilir. PT 80 Bel Tipi Serbest Geçiş Turnike Sistemlerini kilitli halede kullanabilirsiniz. Kanat önüne sabit bir ayak konulup üzerine manyetik kilit eklenir ise turnike istenmeyen durumlarda geçişe izin vermez.Bu manyetik kilit enerji kesildiğinde turnikeyi serbest bırakır ve geçişe izin verilir. Bazı alanlarda bu turnike sistemi engelli geçiş turnikesi veya depo kapısı olarak da kullanılabilir. Kanat 90 derece açılabilir. PT 80 Bel Tipi Serbest Geçiş Turnike Sisteminin yaklaşık ağırlığı 15 kg dır. Kanadın ortası pleksi ile kapatılmıştır. Bu alana firma logonuzu veya uyarı yazıları yazabilirsiniz. PT 80 Bel Tipi Serbest Geçiş Turnike Sistemleri yerli üretimdir.

Betaper geçiş kontrol sistemleri ürün yelpazesinde PT 80 Bel Tipi Serbest Geçiş Turnike Sistemi benzeri bir kaç ürün daha yer almaktadır. Fakat en çok tercih edilen turnike sistemi PT 80 Bel Tipi Serbest Geçiş Turnike Sistemi modelidir.

PT 80 Bel Tipi Serbest Geçiş Turnike Sistemi nikel kaplama ise dış ortamda kullanılmaz ve zamanla paslanma yaparak işlevini kaybeder. Dış ortamlarda kullanılacak ise sipariş verirken tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş bir turnike tercih etmeniz tavsiye edilir.


TURNİKE SİSTEMİ - GEÇİŞ TURNİKE SİSTEMLERİ

Parma Teknik Turnike Sistemleri, geçişin düzen içinde yapılması, geçişlerin kontrol altında tutulması, rapor alınması gibi işlemleri profesyonel şekilde yapar. Turnikelerle birlikte birleşik sistemler kullanılarak bilgisayar ortamında bunları takip etmek mümkündür. 

Turnike Sistemi, şifreli, kartlı veya parmak izli okuyucular kullanılarak bütünleşik bir şekilde çalışıp personel geçiş izni ve sınırlandırması yapılabilir, bu da şirketinizde bulunan personel, müşteri ve ziyaretçilerin güvenli ve kontrollü olarak takip edilmesini sağlar. 

Turnike Sistemi, jetonlu geçişler için yada paralı geçişler için de ayrıca kullanılabilir. Böyle geçişler için şirketler geçiş hakkı başına belirledikleri ücretlerde insan faktörünü ortadan kaldırarak kazançlarını daha kolay ve doğru şekilde kontrol edebilir. 

Parma Teknik; Üç Kollu Turnikeler, VIP Turnikeler, Kelebek Turnikeler, Yaprak Turnikeler, Single Turnikeler, Double Turnikelerin satışını yapmakta ve teknik desteğini vermektedir.


Turnike Sistemleri - Turnike Modelleri