PT 500E Üç Kollu Turnike Sistemi

- 229v.50 Hz Beklemede 11 w.max-60 w. Enerji
- 40x2.5 mm ölçülerinde paslanmaz veya alüminyum kollar
- 36 kg Turnike Ağırlığı
- 15C/+65C ( Ops.-50 ısı pozitifleme )
- Her türlü Access Kontrol sistemine uyumlu çalışma

PT 500E ÜÇ KOLLU TURNİKE SİSTEMİ

500 E Turnike sistemi tek ayak üzeride duran içerisinde ana kart,selonid,tetikleyici ve kilitleyici mekanizması olan 304 kalite paslanmaz çelik gövde ve paslanmaz 47 cm kol uzunluğu 95 cm yerden yüksekliği ile seri üretim yapılan uzun yıllardır piyasada yer alan bir geçiş kontrol sistemi ünitesidir.500 E turnike gerekli kalite belgelerine sahip tamamen yerli üretim bir üründür.

500 E Turnike sistemi tek ayak üzerinde durması ile fazla yer kaplamaz ve oldukça şık bir görüntü verir. Ana kartı ve diğer elektronik aksamlar üst gövdede yer alır. Üst gövdedeki kilitli mekanizmayı açarak sistemin beyni olan bütün elektronik aksama ulaşabilirsiniz. Bu özellikte sisteme daha kolay erişmenizi sağlar. 500 E Turnike sistemi de diğer turnikeler gibi 220 v enerji ile çalışır.Yan durum indikatörleri sayesinde geçiş yönlendirmeleri yapar. 500 E Turnike sistemlerine jeton veya para tanıtma ünitesi,kart okuyucu,sayaç,numaratör,parmak izi okuyucu,yüz tanıma sistemi gibi donanımlarla kontrol edilmesi mümkündür.

500 E Turnike sistemi de 3 kollu tripod turnike kategorisine girer.120 derece açıyla dönen üç kola sahiptir.Bu kollar ihtiyaca göre düşen kol mekanizması ile desteklenebilir. 500 E Turnike'nin montajı yer bağlantı aparatları ile gerçekleştirilir.Turnike'nin konulacağı yer tespit edildikten sonra montaj bazısı turnike sisteminin içerisinden çıkan çelik dübel veya 5- 10 cm lik saplamalarla yere sabitlenir.Daha sonra elektrik bağlantıları yapılarak sistemin çalışması sağlanır.

500 E Turnike sisteminizi parmak izi okuyucu,personel takip sistemi,kart okuyucu,yüz tanıma sistemi gibi donanımlarla çalıştıracaksanız.Gerekli data kablolarınıda turnike nin içerisinden geçirmeniz gerekmektedir.Bu tip donanımlara bağlı çalıştırılacağı düşünülerek tasarlanmış turnike daha önceden kablo bağlantı yerleri,tetik ucları,şemalar ve kullanım klavuzu ile müşterilerimize iletilmektedir.

Turnike sistemi elektrikler kesildiğinde veya enerji olmadığında kollar serbest hale gelir ve manuel olarak çalıştırılabilir. 500 E Turnike sistemini ister çift yönlü geçişlerde, isterseniz de tek yönlü geçişlerde kullanabilirsiniz.Girişleri veya Çıkışları sınırlandırıp access kontrol panelleri sayesinde sınırlama, kısıtlama, kontörleme gibi işlemler uygulayabilirsiniz. Örneğin spor salonu üye takip sisteminde, yemekhane kontrol sisteminde vb. bu tarz işletmelerde kullanıyorsanız.Aidat takibi,yemek adet takibi gibi işlemler yapabilirsiniz...


Turnike Sistemleri - Turnike Modelleri