Eco Line 400 S Boy Turnikesi

ECO Line 400 S Boy Turnikesi

ECO Line 400 S turnike sistemi isminden de anlaşılacağı gibi hem ekonomik hem de dört kollu boy turnikesi dir. ECO Line 400 S turnike sistemi, Eco Line 300 S boy turnikesinin dört kollu olanıdır. ECO Line 400 S turnike sistemi tamamı Paslanmaz Çelik, Tamamı Elektrostatik Boyalı ve ya Kollar Paslanmaz Çelik, Gövde Elektrostatik Boyalı olarak üretimleri mevcuttur.

ECO Line 400 S turnike sistemleri üst kapak tamamen su geçirmez olarak üretilir. Her türlü Access kontrol sistemine uyumlu olan ECO Line 400 S turnike sistemi Parmak izli okuyucu,personel takip sistemi vb. donanımlarla entegre çalışır.

Genellikle yüksek güvenlik gerektiren alanlarda bel tipi turnikeler gibi üzerinden atlama, altından geçme gibi tehditlere olanak sağlamadığı için tercih edilse de bazen yemekhane sistemlerinde, spor salonu üye takip sistemlerinde,turnikeli personel takip sistemlerinde,okul turnike sistemlerinde,site giriş turnike sistemlerinde de oldukça kullanılan bir üründür.

Motorlu olan ECO Line 400 S turnike sistemlerinde açıl komutu verildiğinde kollar hafifçe itilip geçiş tamamlanır. Turnike sistemi dört kollu olduğu için yan yana iki kişinin geçiş yapma olanağı yoktur. Dokuzar adet paslanmaz veya elektro statik boyalı 2 mm et kalınlığında kolları bulunmaktadır. ECO Line 400 S turnike sisteminin ağırlığı yaklaşık 310 kg dir. Üretim esnasında turnikeler monteli olarak paketlenir istenirse de monte olarakta turnike sistemi temin edilebilir.Eco Line 400 S Turnike tamamen yerli üretimdir. ECO Line 400 S turnike sistemi çift yönlü geçişler için kullanılabilir.Geçiş izini verildiğinde kollar dönerek kişilere bir geçiş hakkı sağlar.Daha sonra kollar dönüşü sağlayarak bir dahaki geçiş izinine kadar kilitli halede bekler.

Diğer turnike sistemleri gibi ECO Line 400 S turnike sistemlerinde de yönlendirme indikatörleri bulunmaktadır. Yeşil ok işaretinde led ışık geçiş izinin verildiğini veya o yönden geçilmesi gerektiğini gösterir, Kırmızı X işareti ise geçiş izini olmadığını yada geçiş için ters yönde olunduğunu belirtir. Su geçirmez üst kapak içerisinde ana kart ve diğer elektronik aksamlar mevcuttur. Üst kapak üzerinde kilit mevcuttur. Ayrıca kapak üzerinde aydınlatma ışığıda bulunmaktadır.

Betaper geçiş kontrol sistemleri olarak boy turnikeleri alanında kedisini oldukça geliştirmiş bir çok projeye başarı ile imzasını atmıştır.


Turnike Sistemleri - Turnike Modelleri