PT 2100 Çift Ayaklı Düşen Kollu Turnike


Nem Oran ve Sıcaklığı % 5 / 85 nemli alanlar ve -28 +60 derecelik alanlar

Kullanılabilecek Ortamlar: İç ortamlar da kullanılabileceği gibi dış ortamlarda da tercih edilebilir.

Nomiinal Güç (Watt): Watt 60 güç (nominal değerler)

Dakika Başı Geçiş Hızı: Dakikada 25 ve 48 geçiş yapılabilmektedir.

Gövdesinin Materyal özelliği: 304 SUS materyal özelliklerdedir.

Piktogram: Piktogram endikasyonu bulunmaktadır.

Turnike Kontrol Etme Yöntemi: Kuru kontrol vererek giriş yapabilirsiniz.

Acil Buton: Acil Butonlar için giriş butonu bulundurmaktadır.

Ölçüler: 111 x 98 x 18 cm boyutlardadır ve kol uzunluğu 50 cm’dir. Paketli boyutu: 120 x 108 x 38 cm.

Paketli & Toplam Yük Değeri Toplam: 53 kilogram ve net: 45 kg.

PT 2100 ÇİFT AYAK OTOMATİK DÜŞEN KOLLU TURNİKE

PT 2100 Üç Kollu çift ayak düşen kollu turnike diğer adı ile bel tipi turnike gövdesinin inceliği ve şık tasarımı aynı zamanda sağlamlığı ve kullanım kolaylığı ile göz doldurmaktadır. PT 2100 Üç Kollu çift ayak düşen kollu turnike çift ayak üzerine yere sağlam basan darbelere dayanıklı ve seri çalışmaya yatkın bir üründür. Paslanmaz çelikten üretilmiş turnike sistemi fabrikasında orijinal düşen kollu olarak imal edilmiştir. Bu düşen kol özelliği acil durumlarda ve eşya ,yük vb. malzeme taşımalarında oldukça faydalı bir donanımdır.Turnike sistemi kolunu düşürmek için bir buton bağlamanız veya elektriğini kesmeniz yeterli olacaktır.İşlem tamamlanıp işiniz bittiğinde tekrar kolu kaldırarak turnikenin işlevini sürdüre bilirsiniz.

PT 2100 Turnike sistemleri firmamız tarafından üretilen access kontrol panelleri ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışarak turnikeli personel takip sistemi,turnikeli yemekhane kontrol sistemi,turnikeli spor salonu üye takip sistemi,turnikeli öğrenci takip sistemi gibi sistemlerde oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Bu sistemleri parmak izi okuyucu,kart okuyucu,yüz tanıma sistemi gibi donanımlarla da destekleyebilirsiniz. PT 2100 Üç Kollu çift ayak düşen kollu turnike geçişleri kontrol altına alırken aynı zamanda personel takip sistemi de yapmış olur.Bu sayede hangi personelinizin veya ziyaretçinizin hangi zamanda geldiği ve gittiğini raporlayabilirsiniz. PT 2100 Üç Kollu turnike ve bel tipi turnikenin ayaklarında ve üst tarafında yönlendirme indikatörleri mevcuttur.Geçiş yapılacak durumlarda yeşil led ışıkla kişileri yönlendirir. Eğer geçiş yapılmayacak ise kırmızı X işareti ile uyarı verir ve farklı noktalara kişileri yönlendirir. PT 2100 Turnike sistemi 220 V elektrik ile çalışır ve çok az enerji tüketimi sağlar.Turnikeyi tek yönlü veya çift yönlü olarak kullanabilirsiniz. PT 2100 Üç Kollu çift ayak düşen kollu turnike sisteminin Jetonlu turnike ve sayaçlı turnike modelleri de mevcuttur.

Geçiş kontrol sistemlerinin en önemli elemanı olan turnike sistemi bu alanda PT 2100 Üç Kollu çift ayak düşen kollu turnike sisteminin ile ihtiyaçları oldukça fazla karşılamakta beklenilenden daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır. PT 2100 Üç Kollu çift ayak düşen kollu turnike sistemini bel tip turnike, tripod turnike, üç kollu turnike gibi katagorilerde adlandırabilirsiniz. Kontak aldığı her türlü geçiş kontrol sistemi cihazları ile uyumlu senkronize bir şekilde çalışır.


Turnike Sistemleri - Turnike Modelleri