Ar-Ge Takip Sistemi / Ar-Ge Puantaj Sistemi

Ar-Ge Takip Sistemi

AR-GE Personel Verimlilik Analizlerinizi Hızlı ve Eksiksiz Yapalım.

Resmi Gazete'de yayımlanan 30/09/2016 tarih ve 29843 sayılı 5746 Sayılı Araştırma, Geliştirme ve Tasarım Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanun Genel Tebliğlerinde; 5746 Sayılı Araştırma, Geliştirme ve Tasarım Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanunda 16/2/2016 tarihli ve 6676 sayılı Kanunla yapılan değişiklikler ile 10/8/2016 tarihli ve 29797 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Araştırma, Geliştirme ve Tasarım Faaliyetlerinin Desteklenmesine ilişkin Uygulama ve Denetim Yönetmeliği hükümleri dikkate alınarak açıklamalar yapılmıştır.

Buna göre Ar-Ge bölümlerinde çalışan personelin toplam çalışma sürelerinin hesaplanıp raporlanması istenmektedir. Betaper Geçiş Kontrol Sistemleri olarak geliştirdiğimiz Ar-Ge Takip ve Puantaj Sistemi ile bu süreler parmak izi, yüz tanıma, kartlı geçiş sistemleri ile birlikte uygulanmaktadır. Bu cihazlar Ar-Ge kapılarına elektronik kilitler veya Ar-Ge girişlerine turnike sistemleri kurulumuyla birlikte uygulanabilmektedir.

Sizlere Ar-Ge Takip Sistemi ile araştırma geliştirme merkezinde çalışan personelin kaç saat çalıştığını, eksik yada ofis dışı geçirdiği zamanları takip edebileceğiniz yazılım ve donanım sağlıyoruz.

Güncel yönetmeliğe uygun Ar-Ge Takip Sistemi Yazılımı ile sorunsuz rapor elde edebilirsiniz.

AR-GE departmanında geçirilen süreler normal çalışma veya fazla mesai olarak ayrıştırılarak para ve zaman değerlendirmeleri yapılabilmektedir.